Збір даних

Швидкий збір даних для бізнесу це автоматизація та оптимізація роботи

Для збору даних в великих масштабах використовують термінали збору даних – це спеціальні пристрої для считування даних та їх обробки, які є невід'ємною частиною сучасних складів. Вони дозволяють автоматизувати процеси управління та зберігання товарів на складі, покращуючи якість цих процесів та забезпечуючи більш ефективну роботу бізнесу. 

Сучасні ТЗД схожі за виглядом на смартфони але від смарфонів їх відрізняє в першу чергу ступінь захисту: підвищена ударостійкість, захист від пилу та вологи, що дозволяє працювати з ними навіть в непростих а подекуди екстремальних умовах. 

Робота з терміналом збору даних дозволить значно прискорити процеси приймання чи відвантаження партій товарів та більш точний облік переміщення товарів між складами. Використання обладнання ТЗД, яке правильно налаштоване допомагає значно зменшити кількість помилок, що можуть бути допущені під час роботи на складі.

Термінали збору даних мають різні технічні характеристики, опції та функції, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для автоматизації Вашого бізнесу. Термінали збору даних – це надійні та потужні пристрої з широким спектром функцій, які забезпечують максимальну якість та ефективність роботи в магазині, логістичній галузі та на складах.

Питання та відповіді:

❓Які типи терміналів збору даних доступні?
Залежно від галузі застосування процеси збору інформації можна організувати за допомогою простих терміналів збору даних, терміналів середнього рівня, а у екстремальних умовах роботи використовуються промислові ТЗД з підвищеним ступенем захисту. В наявності є ТЗД з фізичною клавіатурою, та ТЗД з великим сенсорним екраном але майже без фізичних клавіш.
❓Де використовують термінали збору даних?
Термінали збору даних використовуються у багатьох галузях: в логістиці, складському господарстві, на виробництвах, в роздрібній торгівлі, медицині.
❓Як використовуються термінали збору даних у роздрібній торгівлі?
У роздрібній торгівлі термінали збору даних використовуються для сканування штрих-кодів товарів, контролю запасів товарів, інвентаризації товару на складах та покращення ефективності логістики.
❓Як використовуються термінали збору даних у виробничих процесах?
У виробничих процесах термінали збору даних використовуються для контролю якості, скануванню інструкцій по виробництву та покращенні ефективності робочих процесів.
❓Як використовуються термінали збору даних у логістиці?
У логістиці термінали збору даних використовуються для визначення та контролю маршрутів доставки, покращення ефективності управління запасами та покращення точності доставки.
❓Чи використовуються термінали збору даних у медичних установах?
Так. У медичних установах термінали збору даних використовуються для ідентифікації пацієнтів, контролю запасу медичних препаратів, покращення ефективності обліку медичного обладнання.gle Content
❓Чим відрізняються між собою моделі ТЗД?
Основні відмінності між моделями ТЗД полягають у їх функціональності. ТЗД початкового рівня зазвичай мають менші розміри, скромний набір функцій та меншу вартість порівняно з більш продуктивними моделями. Вони також мають менші можливості зв'язку з іншими пристроями.
❓Які інтерфейси використовуються в терміналах збору даних?
ТЗД можуть підключатися до комп’ютерів за допомогою кредлу (док-станції) , який в свою чергу передає дані по каналу USB або COM (RS232). В деяких моделях є можливість передачі даних по каналам Bluetooth, Wi-Fi та GPRS.
❓Яка середня тривалість роботи ТЗД від одного заряду акумyляторa?
Тривалість роботи одного циклу заряду акумулятора ТЗД залежить від ємності акумулятора, та інтенсивності використання. Середню тривалість роботи прийнято вважати 8-10 годин активного використання, а при використанні ТЗД в економному режимі тривалість роботи може сягати більше 24 годин.
Фільтрувати
Ціна
грн грн
Виробники / Колекції
SIM-картка
Операційна система
Пам'ять RAM/FLASH
Температура роботи
Ступінь захисту
Фільтр
Служба підтримки «СТЦ-Істок»

Консультації та замовлення:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 737 86 82

  +38 099 286 74 99


Технічна підтримка та сервіс:

  +38 057 744 04 39

  +38 067 578 99 97

Товар додано до списку бажань
Товар додано до порівняння